KEEP UP WITH TIMES

Odağımız

Designs specially prepared for your needs...
Go to Kurumsal Kimliğiniz

Kurumsal Kimliğiniz

Bir site düşünün; içinde tamamen sizi anlatan, hobilerinizi gösterebileceğiniz hatta isterseniz fotoğraf albümünüzü bile paylaşabileceğiniz, belki bugün belki ileride kartvizinize yazabileceğiniz bir site… Hemen bugün sahip olmak çok kolay!

Go to E-Trade

E-Trade

Kendi online satış sitenizi açmak artık Dakti Network ile çok kolay.

Go to Corporate

Corporate

Bir şirketiniz var ve adını duyurmak mı istiyorsunuz? Dakti Network tecrübesiyle yanınızda…

Go to HOSTING

HOSTING

İnternet sitelerinizi güvenilir sunuculara, yetenekli ve ilgili ellere emanet edin. Uygun fiyatlı hosting hizmetlerimizden hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Do not forget to look at our references and our work!.. :)

About Us

Work with Professionals
Experience in Server Services

Web programcılığı dalında Dakti Network adına 2013 yılından bu yana sektörde web tasarım ve web yazılım konularında hizmet vermeye başladık. Dakti Network interaktif alanda kendine güvenen, sektöründe Dakti Network adıyla 5 yıldır, bireysel anlamda 10 yılı aşkın süredir faaliyette bulunan; uzman, tecrübeli, donanımlı, hayal gücü yüksek, hızlı, profesyonel çalışkan, markaların kurumsal kimliklerini sanal ortamda ilk sıralara taşıyan, kusursuz kalitede ve garantide çözüm üreten bir sunucu hizmetleri şirketidir.

Dakti Network, markaların bütçelerine uygun, fayda sağlayabilecekleri çözümler sunar. İnteraktif ortamda duruşunuzu kusursuz ve estetik hale getirir. Firmaların istekleri bizler için daima ön planda olmuştur. Yapacağımız işin sektördeki işlerden daima en iyisi olmasını hedefleyerek, çözüme ulaştırırız.

Değişen teknoloji dünyasında, sektörün gelişmesine ve yeni pazarlar doğmasına sebep olurken; Dakti Network de her geçen gün hizmetlerine, dönem şartlarına uygun yenilikler ve çözümler eklemektedir. Üretilen yenilikçi ve kalıcı çözümlerle, markaların kurumsal değişimlerini en başarılı şekilde yönetmelerine yardımcı oluyor.

Biz iyilikler karşısında hala güzel insanlar olduğunu gördükçe mutlu oluyoruz.

  • Just being a good person...

  • Student sincerity :)

  • We aim to fulfill your request in the best possible way.

  • In our best quality, fastest way to order your servers...

QUOTES

We trust our imagination...

Follow us on Facebook! :)

contact

In any case, just type easily from below. We take it very seriously :)