Hosting

Litespeed ve SSD diskli donanımlarla sunduğumuz web hosting hizmetleri ile en üst düzeyde performans sağlanmakta, tecrübeli ekibimiz her zaman yanınızda olmaktayız.

Linux Web Hosting
Linux Web hosting paketleri, ister profesyonel bir web geliştiricisi, isterse yeni bir kullanıcı olsun, web sitenizle birlikte genişleme kolaylığı ve esneklik sunar. Kullanıcı dostu web arayüzünü kullanarak birkaç dakika içinde WordPress ve Joomla gibi popüler blog, CMS uygulamalarını hızlı bir şekilde kurabilirsiniz. cPanel kontrol paneli, posta kutularını hızlı ve kolay bir şekilde oluşturabilmeniz, dosyaları yönetebilmeniz ve daha birçok şey içeriyorsa dahildir. Linux web hosting için lider bir platformdur. Her bir kullanıcıyı izole ederek ve sunucu kaynaklarını tahsis ederek sunucu istikrarını, yoğunluğunu ve güvenliğini geliştirir. Bu, paylaşılan bir hosting hesabından çok sanal bir sunucuya benzeyen bir ortam yaratır. Bunu yaparak Linux, web hosting sisteminin istikrarını ve güvenliğini geliştirerek daha tutarlı bir şekilde güvenilir bir deneyim sunar.

cPanel Hosting
cPanel, web ve bayi barındırma için en popüler, basit ve erişilebilir kontrol panelidir. Bu nedenle, tüm Smart Hosting planlarının hesap yönetimi için cPanel ile sağlanması gerekir. cPanel, web sitenizin dosya ve klasörlerini, MySQL veritabanlarını, etki alanlarını ve alt alanlarını, e-posta hesaplarını ve daha fazlasını kolayca yönetmenizi sağlar. Akıllı Hosting cPanel, daha fazla görsel çekicilik ve basitlik için özel olarak uyarlanmıştır.

Mini Paket
Yıllık
39 ₺
Ekonomik Çözüm
Ufak çaplı siteler için uygun plan.

1 GB SSD
1 Alan Adı
10 GB Aylık Trafik
Ücretsiz SSL ✔
10 MYSQL
10 Alt Alan Adı
10 Email
10 FTP
0 Parked Domain
Hemen Al
Ultra Paket
Yıllık
109 ₺
Gelişmiş Adım
Daha çok site daha büyük bir adım.
5 GB SSD
6 Alan Adı
70 GB Aylık   Trafik
Ücretsiz SSL ✔
Limitsiz MYSQL
Limitsiz Alt Alan Adı
Limitsiz Email
Limitsiz FTP
5 Parked Domain
Hemen Al
Master Paket
Yıllık
149 ₺
Profesyonellere Özgü
Profesyonel projeler ve kurumsal firmalar için uygun plan.
7 GB SSD
11 Alan Adı
100 GB Aylık Trafik
Ücretsiz SSL ✔
Limitsiz MYSQL
Limitsiz Alt Alan Adı
Limitsiz Email
Limitsiz FTP
5 Parked Domain
Hemen Al

Genel sunucu özellikleri:

  • Linux/cPanel
  • Türkçe Panel
  • PHP Selector
  • LiteSpeed
  • Site İstatistikleri
  • phpMyAdmin
  • Özel Hata Sayfaları
Facebook Twitter Linkedin Instagram YouTube